امیدواریم این شروع خوبی برای روابط تجاری طولانی و پایدار ما باشد.

خدمات

Group 60

شرکت دایان ایمن پیشرو قصد دارد با ارائه محصولات و خدماتی فراتر از انتظارات عملکردی داشته باشد که بتواند هر مشتری را برای همیشه شریک تجاری خود بداند. این ،مفهوم خدماتی است که ما بر آن اصرار داریم و از آن حمایت می کنیم.

نوآوری مستمر، منبع و نیروی محرکه ای برای بقا و توسعه شرکت هاست و ما تلاش داریم نوآوری را به یک کیفیت، یک روح و یک مد تبدیل کنیم.

از جمله مهمترین خدمات شرکت دایان ایمن پیشرو ارائه محصولاتی با کیفیت بالا و ایمن می باشد.چرا که پلمپ محصولی است که نماد امنیت می باشد و کیفیت پایین در ارائه آن هیچ معنا و مفهومی ندارد. هر محصول باید بیش از ده روش سختگیرانه را پشت سر بگذارد تا بتواند از واحد کنترل کیفی تاییدیه بگیرد. محصولات فاقد صلاحیت هرگز اجازه خروج از کارخانه را ندارند،بنابراین محصولاتی که ارائه میدهیم ضمانت لازم را دارند و ما خود را متعهد می دانیم وجود هرگونه عیب و نقص را بررسی و پس از حصول اطمینان ،نسبت به جایگزینی آن اقدام نماییم. 

به دلیل اهمیت پلمپ امنیتی در معقوله حمل و نقل و در خطوط تولید بعضی محصولات، میتوان گفت عدم تحویل به موقع یا تاخیر در ارسال آن میتواند برای مشتریان دردسرساز باشد.بنابراین آماه سازی و تحویل به موقع پلمپ،همواره جز اصلی ترین اهداف شرکت دایان ایمن پیشرو بوده است و تمام  تلاش خود را بکار خواهیم بست تا بتوانیم در کوتاهترین زمان ممکن سفارش های انجام شده را به مقصد برسانیم

پلمپ های امنیتی قابلیت چاپ نام شرکت و شماره سریال را دارند.ما در شرکت دایان ایمن پیشرو این کار را به روش لیزر و با وضوح و کیفیت بالا انجام میدهیم. در این روش اشعه لیزر تا عمق مواد را می سوزاند و هرگونه دستکاری و مخدوش کردن چاپ به راحتی قابل تشخیص و پیگیری می باشد.ما تنها با ارائه نامه رسمی از شرکت ها اقدام به چاپ مشخصات روی پلمپ ها می کنیم و تا حصول اطمینان از ثبت سفارش توسط آن شرکت ،هرگز نسبت به چاپ مشخصات آنها اقدام نخواهیم کرد

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]